wtorek, 8 marca 2016

Anna Dydzik - mama trójki dzieci: sześcioletniej Martynki i prawie dwuletnich bliźniaczek Pauliny i Liliany została wybrana "Kobietą Sukcesu" w plebiscycie organizowanym przez redakcję Nowej Trybuny Opolskiej. Słynna "Nieperfekcyjna Mama", autorka hitowego parentingowego bloga znanego w całej Polsce jest mieszkanką Polskiej Nowej Wsi. Na facebooku ma 87 tysięcy fanów, a jej blog http://nieperfekcyjnamama.pl ma miesięcznie 80-90 tys. unikalnych użytkowników. Dzięki tak dużej poczytności, a co się z tym wiąże zainteresowaniem reklamodawców blog na siebie zarabia.  Co jest zasługą tak wielkiego sukcesu Ani i jej bloga? Na pewno świetne pióro, doświadczenie i szczerość w dzieleniu się radościami i smutkami macierzyństwa. Dzięki temu stała się wzorem do naśladowania dla tysięcy młodych mam.   - Postawiłam na naturalność. Żadnego udawania. - mówi blogerka - Jeśli mam gorszy dzień to piszę o tym wprost, jeśli zachwycam się swoimi dziećmi to też szczerze. I nagle okazuje się, że wszystkie jesteśmy takie same, tylko wstydzimy się przyznać przed rodziną i znajomymi do słabości, a każdy ma prawo do swoich emocji. W szczególności mamy mają prawo do zmęczenia, do wątpliwości i gorszych chwil. Kiedy czytelniczki widzą, że jestem prawdziwą kobietą z krwi i kości a nie wymyśloną postacią z internetu chętnie wracają na bloga i odnajdują siebie w moich tekstach - tłumaczy zapytana o sukces swojego bloga.

Anna Dydzik została okrzyknięta „Największą nadzieją polskiej blogosfery” w „Rankingu najbardziej wpływowych blogerów w 2015r. ”Tomka Tomczyka (JasonHunt). Zapytana przez nas o pomysł na pisanie bloga odpowiada: - Pisałam od zawsze. Chyba od momentu, gdy poznałam literki w przedszkolu. Najpierw pamiętniki, potem blogi. Naturalną koleją rzeczy stało się to, że w momencie, gdy zostałam mamą powstał blog parentingowy. Brakowało mi jednak w internecie takiego bloga, który pokazywałby całą prawdę o rodzicielstwie. Wszystkie strony były wyidealizowane. Stąd pomysł na "nieperfekcyjną mamę", która pokaże nie tylko blaski macierzyństwa, ale i cienie.

Jako radni blogowi jesteśmy dumni z naszej mieszkanki i serdecznie gratulujemy. Życzymy również powodzenia w kolejnych plebiscytach, bo jak się dowiedzieliśmy obecnie jej blog znalazł się w gronie 10 najlepszych blogów w kategorii publicystyka i walczy o tytuł bloga roku.

1 komentarz:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami czytelników naszego bloga. Nie ponosimy odpowiedzialności
za ich treść. Zapraszamy wszystkich do dyskusji. Informujemy jednak, że komentarze nawołujące do przemocy, obrażające inne osoby, zawierające określenia uważane powszechnie za obelżywe lub wulgarne, będą usuwane. Będziemy szczęśliwi, jeżeli osoby uważające wprowadzenie dobrych zwyczajów za cenzurę, znajdą inne miejsce
do dyskusji w Internecie. Jeżeli którykolwiek z wpisów łamie dobre obyczaje, proszę zawiadom nas o tym -
blog.komprachcice@gmail.com

Subscribe to RSS Feed facebook Ani napisz do nas maila! 1% dla potrzebujących