napisz maila!
Piszcie do nas o wszystkich sprawach, które warto poruszyć na blogu, o waszych pomysłach, ważnych sprawach, wnioskach, pomysłach czy przemyśleniach. Jesteśmy otwarci na każdą formę kontaktu.
Anna Bodzioch - założycielka i redaktor bloga, Radna Gminy Komprachcice:  blog.komprachcice@gmail.com

Krzysztof Szopa - administrator i redaktor bloga, Radny Gminy Komprachcice:  Krzysztof.Szop@gmail.com

Agnieszka Zyzik - redaktor bloga, Radna Gminy Komprachcice:

W Komprachcicach przy ulicy Niemodlińskiej na ogrodzeniu posesji mieszczącej Salon Fryzjerski „LUX” jest też zawieszona prawdziwa skrzynka pocztowa na Wasze sprawy. Jest to udogodnienie dla wszystkich tych mieszkańców, którzy wolą jednak posługiwać się tradycyjnym słowem pisanym niż jego wersją elektroniczną.

Czasami z różnych względów nie chcemy podawać swojego prawdziwego imienia czy adresu mailowego. Jest to zrozumiałe i należy chronić naszą prywatność. Aby jednak mieć możliwość wysyłania wiadomości do nas, zamieściliśmy ten formularz. Tu można anonimowo przesłać do nas wszelkiego rodzaju postulaty, pytania, uwagi, wnioski, pomysły itd, itp. W miarę możliwości będziemy omawiać na blogu sprawy przekazane za pomocą tego formularza. Proszę jednak pamiętać, że podając nam zmyślony adres mailowy nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć nadawcy na przesłane nam informacje. Materiały nam przesyłane będziemy częściowo publikować chyba, że wyraźnie będzie zaznaczone, że informacja jest tylko do naszej wiadomości.

Wszystkie zgłoszone nam sprawy będziemy analizować i przedkładać na ich podstawie wnioski do właściwych urzędników. Zachęcamy zatem do kontaktu.


*pole adresu e-mail musi być wypełnione co nie oznacza podawanie swojego prawdziwego adresu e-mail
(formularz nie działa poprawnie z przeglądarką Internet Explorer)Subscribe to RSS Feed facebook Ani napisz do nas maila! 1% dla potrzebujących